חמישה טיפים לבחירת הצלם הנכון

מתכננים צילומי ניו בורן? 

 

בשעה טובה, המשפחה מתרחבת. זה בדיוק הזמן לאסוף את כל הרגעים המתוקים והיפים של הרך הנולד ולנצור אותם למזכרת שתלווה אותנו כל חיינו. כדי לדעת שאנו עושים את הבחירה הטובה ביותר עבור יום צילומי ניו בורן, אספנו חמישה טיפים לבחירת איש המקצוע המתאים ביותר.

 

ניסיון

 

בחירה באיש מקצוע בעל ניסיון עשיר תעניק יתרון משמעותי לחוויה שלנו במהלך הצילומים ולתוצאה הסופית. כהורים, היינו רוצים להיות בטוחים שמי שמלווה אותנו במהלך החוויה הזו, יודע כיצד להתמודד עם כל היבט של יום הצילומים המתקרב. את הניסיון הרלוונטי שאנו מחפשים נוכל למצוא בדפי הרשתות החברתיות ובהמלצות של לקוחות מרוצים, המוצגות בפלטפורמות אמינות ומוכרות בתחום. כפי שאתם מבצעים חיפושים וביקורות לפני צילומי סמאש קייק.

 

סגנון

 

כשמחליטים על יום צילומי ניו בורן, הסגנון הוא חלק בלתי נפרד מההחלטה. גם אם נתקלנו באיש מקצוע עם ניסיון עשיר והמלצות נהדרות מכל עבר – אם לא אהבנו את הסגנון של הצילומים, זה כנראה לא זה. ברגע שנגיע לגלריית התמונות שתעלה את החיוך המתמוגג על שפתנו – נדע כי הגענו לאדם הנכון.

 

מיקום

 

צילומי ניו בורן ניתן להפיק כמעט בכל מקום – בביתנו, בסטודיו מקצועי או באוויר הפתוח. כמשפחה המתניידת כעת עם ניו בורן, טבעי שנרצה להעביר יום שכזה קרוב ככל האפשר למקם מגורינו. אולם, אם במקרה נתקלנו בפורטפוליו שמוצא חן בעינינו ובאיש מקצוע עם ניסיון והמלצות חמות, אולי כדאי להקדיש יום נסיעה אחד כדי לזכות בחוויה בלתי נשכחת, בדיוק בדרך שרצינו.

צילומי משפחה בטבע

 

בטיחות

 

כידוע, לא קיימת הסמכה רשמית לצילומי ניו בורן. לכן, ההיבט הבטיחותי ביום צילומים של ניו בורן הוא נושא שחשוב לגשת אליו. איש מקצוע מנוסה ידע להדריך אותנו בסבלנות בכל הקשור לבטיחות על הסט ויציב את הגבולות המתאימים, אם נדרשים.

 

תחושה

 

לאחר שסימנו וי על כל שאר הסעיפים, הגענו לסעיף החשוב ביותר – האינטואיציה שלנו. האם אנו מרגישים בנוח עם הצלם שבחרנו? האם אנו חשים בנוח להביע את החששות שלנו והצרכים שלנו מיום שכזה? אם התשובה לכך היא כן, צפוי לנו יום צילומים חווייתי במיוחד – כזה שנזכור כנראה לנצח. אנחנו כאן כדי לוודא שתרגישו נוח ואם אתם מעוניינים לשמוע מידע נוסף על צילומי גיל שנה מיוחדים צרו איתנו קשר עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *