קחו את הילד להרפתקה בטבע

צילומי גיל שנה בטבע

 

שנה עוברת כל כך מהר. רק סובבנו לרגע את הראש והתינוק הרך שהחזקנו בידיים כבר מתחיל להזדקף על שתיים. ברגע החיים שלנו משתנים ואנחנו מוצאים את עצמנו מבלים את רוב היום במרדף אחרי הילד שמתחיל לפתח עצמאות. לקראת יום ההולדת הראשון בחייו, בוודאי עלו לך כל מני רעיונות כיצד לדאוג שהיום הזה לא יישכח במהרה. בשנים האחרונות, צילומי גיל שנה בטבע הפכו לפעילות פופולרית של משפות רבות. זו הזדמנות חשובה להשאיר זיכרונות מהתקופה הקסומה הזו לתמיד ולתפוס את הילד שלנו ברגעים של פליאה וחוויה בלב הטבע.

 

להנות מתמונות טבעיות ואותנטיות

 

אם נתכנן הפקת צילום מוקפדת בסטודיו כמו צילומי סמאש קייק, אנחנו עלולים לגלות בדרך הקשה עובדה שאמורה להיות מובנת מאליה – ילדים לא משחקים לפי הכללים שלנו. גם אם אנחנו ממש רוצים שהם יעמדו בנקודה מסוימת ויישארו בתנוחה שאנחנו חושבים שהיא מושלמת, מאוד מהר ניווכח שהם לא צפויים. כדי להבטיח שחוויית הצילום תהיה מהנה גם עבורם, שווה להוציא את יום הצילומים החוצה ופשוט לתת להם להסתובב, לחקור, לצחוק ולהשתולל. כל מה שיישאר לצלם לעשות הוא רק לתפוס את הרגעים הללו באופן מושלם.

צילומי שנה בטבע

לתעד את הילד שלך ברגעים היפים ביותר שלו

 

ילדים הם מטבע הדברים סקרנים, דרמטיים ואמנותיים. אם ניצור עבורם את הסביבה שמטפלת ומעודדת את התכונות הטבעיות שלהם ואת ההתנהגויות שהופכות אותם למי שהם, כל היופי ייצא לאור. טכניקה זו של עידוד הילד שלך להיות עצמו עושה את כל ההבדל כשעושים צילומי גיל שנה בטבע. במקום עוד חיוך לפי הזמנה או תנוחה מבוקרת ומתוכננת, יישאר ביד שלך תיעוד של הילד שלך, בדיוק כפי שהוא.

לבלות ביום של הרפתקה

 

לעתים קרובות הורים חשים כי יום צילומים כזה משרת בעיקר את ההורים ולא מהנה בדרך כלל עבור ילדים. אם נבחר את הסביבה והצוות הנכון, זה ממש לא חייב להיות ככה. בסביבת חוץ פתוחה ומרתקת, יוכלו הילדים שלנו לחגוג את החיים, לצבור חוויות וליהנות מיום בלתי נשכח בחיק הטבע ומבעד לעדשת המצלמה. זוהי חוויה שמגבשת משפחות. למידע נוסף על ניו בורן צילומים צרו קשר עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *