idan chen logo

חוויה כזו אסור להפסיד, היכולת שלנו מול הפייס של ילדכם – מושלם

צילומי קייק סמאש

טרנד צילומי הקייק סמאש אגיע לארץ מחול לפני כמה שנים ותפס את הקהל הישראלי. כל פעם מחדש אנחנו וההורים פשוט נמסים מהמתיקות של הילדים.

חגיגת היום הולדת הראשון , ההתפלשות בעוגה , הזלילה של העוגה הטעימה מוציאה חיוכים חמודים וסקרנות יוצאת דופן שפשוט כיף לחוות .
Anytime Fitness – 14001 Shadow Glen Blvd, Ste A Manor, TX – Health & Fitness, Exercise & Fitness Programs – (512)-272-9898 roadmap to success what is fitness? neither exercise nor diet, it is a lifestyle

לתיאום לחצו כאן >>

הזמינו כבר עכשיו יום צילומי קייק סמאש, וצרו חווייה ייחודית!

קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
IDC_5823
קייק סמאש
IDC_4145
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
קייק סמאש
IDC_5193

קודם
הבא

אנחנו, עידן ויעל חן הורים בדיוק כמוכם ומלאי אהבה לילדים הקטנים. היתרון הגדול שלנו זה שאנחנו עובדים בצוות ובתיאום מושלם בכדי שילדכם יפתח וירגיש נוח בצילומים בכדי שבזמן הזה נוכל לתפוס את הרגע של הצחוק,החיוך והמבט הסקרני.

כיום יש לך מגוון גדול של רקעים ייחודים שלכל רקע בנינו אקססוריז,תפאורה ובגדי לבוש שמתאימים לו . בנוסף יצרנו עבורכם קטלוג עוגות עשיר שממנו תוכלו לבחור את העוגה שאהבתם, גם העוגות מעוצבות שיתאימו בול לסטים שלנו. כל סט צילום מושקע מהלב ומוקם במיוחד עבורכם כל פעם מחדש.

כשתגיעו אלינו, נקבל את פניכם עם מוסיקה של יום הולדת , שתייה וכיבוד. ננסה כבר מהמבט הראשון להתחבר לילדכם ולתת לו להרגיש נוח וכיף בסטודיו
אז אנחנו מזמינים אותכם לחוויה בלתי נשכחת לכם ולילדכם.
מזכרת מתועדת וכיפית שלכם כמשפחה ושל הכוכב הראשי שלכם.


לתיאום לחצו כאן >>

הזמינו כבר עכשיו יום צילומים, וצרו חווייה ייחודית!


לתיאום לחצו כאן >>
צילומי קייק סמאש הכי ייחודיים שיש

מהרו לקבוע צילומי קייק סמאש, ואנו ניצור לכם מזכרת קסומה, מהשנים הכי יפות של ילדכם!


לתיאום לחצו כאן >>

סטודיו לצילום

יצירת קשר

בשיחת טלפון קצרה עם עידן תוכלו להבין היטב כמה החוויה שלכם תהיה עוצמתית

למידע נוסף בנושא

צילומי סמאש קייק, נחשבים למסורתיים אצל הורים רבים. מדובר על צילומים לחגיגות ימי ההולדת הראשונים אצל הילדים, הכוללים גם אכילת עוגות ייחודיות המותאמות לאירוע. התמונות הנהדרות והמרגשות יצורפו לאלבום המשפחתי או שיוכנסו לאלבום מיוחד ואישי. ניתן אף לערוך אותם ולהדפיסם על לוחות עץ, בד קנבס, למסגרם ועוד. "עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" מתמחה בנושא וניתן לקבל אצלו מידע מעודכן.

צילומי סמאש קייק – אירוע ייחודי ומרגש

צילומי סמאש קייק ניתן לעשות בתוך סטודיו מאובזר השייך לצלמים, בבית הפרטי או בכל מקום בטבע שייבחר לכך. יש להתכונן לצילומים אלו היטב. הצלמים ידריכו את ההורים ויכינו אותם, ההכנות כוללות אלמנטים רבים שיש לחשוב עליהם. הילד חייב להגיע נינוח לצילומים לאחר שישן היטב, נח ואכל כראוי, כך הוא יישאר חייכן וחיוני לאורך שעות הצילום המאתגרות. יש צורך להלביש בבגדים מתאימים על פי מין הילד ובחירת הוריו. ניתן להוסיף פריטי לבוש שונים וכן פריטי נוי כמו צעצועים, פרחים, בובות, וכדומה. יש לבחור את העוגה המתאימה ורצוי שתהיה עם קצפת הנמרחת על הפנים ליצירת צילום שובב במיוחד. כדאי להצטייד גם במזון וחטיפים ובנוסף במגבונים, מגבות ואמצעי ניקוי נוספים.

מהלך צילומי סמאש קייק

מהלך הצילומים מתחיל בצילומים לילד עצמו, ובמידת הצורך והרצון גם עם הוריו. בהמשך מגיעים לצילומים מאתגרים בעת ולאחר אכילת העוגה. הסטודיו הוא המקום האולטימטיבי לביצוע הפרויקט, שכן יש בו מצלמות על חצובות, עדשות מגוונות, סטנדים, רינג תאורה הכולל מנורות ופנסים, מתקני וסוגי רקע, מערכות מחשוב תומכות וכדומה. יש בו מערכות מיזוג וחימום המתאימים לכל עונה. יחד עם זאת, ניתן להוציא חלק מהציוד לטובת צילומי חוץ נהדרים.

שירות מקצועי של צילומי סמאש קייק

"עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" הינו בעל מוניטין וברשותו תשתית מתאימה לצילומים אלו ולאחרים המיועדים לכל המשפחה. בעליו והצלמים המובילים בו, הינם מיומנים ויצירתיים ויודעים לבחור את זוויות הצילום הטובות והמחמיאות, את ההעמדות ואת כל הפוזיציות אשר מצליחות לייצר תמונות מרגשות. הניסיון המצטבר מגיע ממתן שירות מקצועי עם יחס אישי ללקוחות רבים לאורך שנים רבות.

קייק סמאש נחשב לאירוע מיוחד בחיי הילד בן השנה. מדובר על חגיגת יום הולדת לציון היום, לרוב, עם אכילת עוגה מתאימה, בתוספת צילומים המנציחים את האירוע. הילד יצולם מזוויות שונות והתמונות המרגשות ביותר תיבחרנה ליצירת אלבום וכדומה. יש להתכונן היטב לקראתו והדבר ייעשה בהדרכה צמודה של הצלמים. "עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנו מידע מקיף.

קייק סמאש – צילומי סטודיו או בטבע

קייק סמאש ניתן לעשות בסטודיו מאובזר בכל הציוד המודרני, בבית, בסביבה חיצונית ובכל מקום ראוי ומתאים הנבחר לכך. הסטודיו ערוך היטב לצילומים אלו ולאחרים מכל הסוגים. ניתן למצוא בו מצלמות ועדשות מגוונות, סטנדים וחצובות, רינג תאורה, מתקני רקע, פנסים וכדומה, מערכת מחשוב תומכת ואביזרים אחרים. ההורים אמורים להכין את הילדים לאחר שיקבלו הסברים על ההכנות ועל התהליך. הילד אמור להגיע נינוח וחיוני לאחר שישן, נח ואכל היטב. ההורים בוחרים את הלבוש המתאים לבן ולבת כולל פרטי לבוש נוספים ופריטי נוי החשובים בעיניהם. ניתן להוסיף אלמנטים לגיוון, עניין והעשרה ובין היתר: בובות, פרחים ואחרים אהובים. כמובן, שאין לשכוח את העוגה המיוחדת שכדאי שתהיה עם קצפת ליצירת העמדות וסיטואציות שובבות ומצחיקות.

תהליך הצילומים – קייק סמאש

התהליך מתחיל בצילומים בלעדיים של הילד בשלל מצבים ותנוחות. ההורים יכולים להצטרף לתמונות משותפות. בשלב האחרון מצטלמים עם העוגה בשלבי אכילה שונים כולל כשהיא מרוחה על הפנים. כדאי מאוד להביא בגדים להחלפה, מגבות ומגבוני לניקוי ופריטים אחרים מהסוג הזה. הצילומים בסטודיו או בסביבה החיצונית יהיו רבים, מתוך רצון לבחור את המוצלחים ביותר לטובת האלבום האישי או המשפחתי, למסגרם, להדפסתם על בד קנבס, לוחות עץ וחומרים נאים אחרים.

שירות צלמים יצירתיים ומקצועיים של קייק סמאש

"עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" הינו בעל מוניטין בזכות מנהליו המקצועיים והיצירתיים. הם יודעים למצוא את הזוויות המחמיאות ביותר, את הפוזיציות החינניות, את ההעמדות השונות ועוד. הידע והניסיון מגיעים מפרויקטים רבים המתבצעים לטובת הורי ילדים המגיעים ממגזרים שונים. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם לכל לקוח – וותיק או חדש. תמונות מרגשות למזכרת יוסיפו רבות לכל משפחה.

צילומי קייק סמאש, משתלבים היטב באירוע יום הולדת שנה. מדובר על צילומים עם עוגה מתאימה (לרוב עם קצפת) אשר נערכים בפוזיציות מגוונות. ניתן להפיק באירוע תמונות נהדרות למזכרת ללא ועם אכילת העוגה לטובת יצירת אלבום אישי. יש לערוך הכנות מתאימות לקראתו בהדרכת הצלמים. "עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנו מידע מעודכן.

צילומי קייק סמאש – בכל מקום מתאים

צילומי קייק סמאש, אפשר ורצוי לעשות בסטודיו מאובזר השייך לצלמים. יחד עם זאת, ניתן לבחור כל מקום ראוי אחר כמו הבית, הטבע או סביבה נופית אחרת. הסטודיו מכיל מצלמות ועדשות מגוונות, חצובות וסטנדים, רינג תאורה כולל מנורות ופנסים מגוונים, מתקני וסוגי רקע, מערכות מחשוב תומכות ועוד. הוא ממוזג ומחומם בהתאם לצורך ולעונה. ניתן להוציא ציוד רב מחוץ לסטודיו לניצולו לצילומים מקצועיים. יש בו פריטי לבוש שונים ופריטי נוי לטובת המצטלמים – בנים או בנות. ההורים, בהכוונת הצלמים, יכינו את הילדים האמורים להגיע נינוחים וחיוניים לאחר שינה ואכילה טובה. הם יידרשו לשעות ריכוז רבות. הם יולבשו בהתאם לצורך ולטעמם האישי של ההורים שאף יבחרו עבורם את תוספות הלבוש השונות. כן ניתן להוסיף פריטי נוי כמו בובות, פרחים, ועוד לטובת הגברת העניין והמראה. יש צורך לבחור את העוגה המתאימה.

תהליך מסודר של צילומי קייק סמאש

הצילומים ייעשו בשלבים שונים ותחילה אך ורק לילדים. לאחר מכן ניתן לצרף את הוריהם. התמונות עם העוגה ייעשו בהמשך כולל זוויות צילום שונות בעת האכילה ולאחריה כאשר הקצפת מרוחה על הפנים. התמונות המרגשות והשובבות ביותר יועדפו על ההורים והם ייבחרו לטובת האלבום, למסגור, להדפסה על בד קנבס, לוחות עץ ועוד.

שירות מיומן בצילומי קייק סמאש

"עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" הינו בעל מוניטין, המגיע מניסיון רב וידע מצטבר בתחום. מנהליו יצירתיים מאוד ויודעים למצוא את הפוזיציות המחמיאות ביותר, לייצר את ההעמדות הנכונות ולמצוא את זווית הצילום המתאימה לאור ולאותו הרגע. הם יציפו לפני ההורים את כל התמונות ומהן תיבחרנה המרגשות ביותר בהתאם לטעמם האישי. הצלמים ישמחו להעמיד את כל כישוריהם לטובת העניין.

כל מה שרצית לדעת על צילומי קייק סמאש

ילדים ושוקולד – נראה שמדובר בשילוב המושלם ומעל הכל – באהבה ממבט ראשון. כאשר אנו מחברים ביניהם במהלך יום צילומים שמוקדש כולו להנאה צרופה, אנו מקבלים את החוויה האידיאלית עבורנו כמשפחה. יום צילומים המוקדש כולו לילדים שאוהבים לאכול מתוק ישאיר אצלנו מזכרת נהדרת לכל החיים. כל מה שצריך לעשות הוא לחפש את הצלם עם הסגנון שאנו אוהבים ולקבוע את המועד הנכון עבורנו.

צילומי קייק סמאש – כך נעשה את זה נכון

למעשה, לא צריך יותר מדי הכנות כשמגיעים ליום צילומים מהנה שכזה. מרגע שנכסה את ההיבט הבטיחותי והבריאותי של היום הזה, נותר לנו רק להנות ולשמוח עם הילדים שלנו. מדובר בחוויה יוצאת דופן, כזו שתעניק לילדים שלנו מזכרת נהדרת לחיים ותישאר בזיכרון שלנו כיום מתוק במיוחד שבחרנו להקדיש רק להם.

באיזה אירוע מומלץ להפיק יום צילומי קייק סמאש?

משפחות רבות מקדישות את יום ההולדת הראשון של הילדים לצילומי קייק סמאש איכותיים. אולם, אנו לא זקוקים לתירוצים מוצדקים כמו יום הולדת, בכדי להעניק לילדים שלנו ולעצמנו את החוויה והמזכרת הזו. ניתן לקבוע יום צילומים מתוק עבור כל אירוע – קטן או גדול. צילומים שכאלה יכולים להיות מהנים באופן מפתיע גם בגיל שלוש! אז לא משנה אם זה יום הולדת ראשון, יום הנישואין של ההורים או פשוט יום בו השמים יפים במיוחד. מדובר ביום צילומים חווייתי לכל דבר ועניין. כל שנדרש הוא להרגיש שזה נכון לנו כמשפחה.

כמו שכבר אמרנו, לא צריכים יותר מדי תירוצים כדי לקבוע יום צילומים מתוק שכזה. כדי להפיק את המרב מהפקת יום שכזה, אולי כדאי לחשוב כיצד אנו כהורים משתלבים בו ואם יש עוד אחים – איך הם לוקחים בכך חלק. כך, בזמן קצר במיוחד נחזיק בידינו את המזכרת הייחודית ביותר שלא נפסיק להנות ממה לאורך שנים.

תפריט נגישות