idan chen logo

צילומי שנה בטבע

צילומי גיל שנה בטבע – חוויה ייחודית

צילומי גיל שנה באווירה קצת אחרת – אין כמו הרגע הזה שרגע מניחים את הטלפון בצד ומתנתקים לשעה וחצי עד שעתיים רק אתם המשפחה והילדים , ממש מבלי לחשוב מה יהיה עוד שעתיים מעכשיו, הליהיות ביחד, להתחבר, להשלים את הזמן קצת בזמן איכות עם ילדכם שמזמן לא יצא לכם להיות ככה.
צילומי גיל שנה בטבע מביאה איתה תמונות שבשום סטודיו בעולם לא ישתווה לנופי הארץ שלנו שממנה אפשר ליצר תמונות קסומות שלכם ושל ילדכם – מזכרת מדהימה מיום ההולדת הראשון שלהם


לתיאום לחצו כאן >>
Exercise With Dumbbells Better Body (3).. | Fitness for it anadrol side effects build back width with open front pulldown exercises – fitness madness

צילומי גיל שנה בטבע

צילומי גיל שנההזמינו כבר עכשיו יום צילומים, וצרו חווייה ייחודית!


לתיאום לחצו כאן >>

צילומי גיל שנה בטבע הכי מיוחדים שיש

מהרו לקבוע צילומי גיל שנה, ואנו ניצור לכם מזכרת קסומה, מהשנים הכי יפות של ילדכם!


לתיאום לחצו כאן >>

סטודיו לצילום

יצירת קשר

בשיחת טלפון קצרה עם עידן תוכלו להבין היטב כמה החוויה שלכם תהיה עוצמתית
למידע נוסף בנושא

צילומי גיל שנה בטבע, מבוקשים מאוד על ידי הורים רבים. הרצון הוא להנציח את הילד/ה בשלל תנוחות. כך לטובת יצירת אלבום למזכרת, למסגור בתמונה, להדפסה על לוח עץ, בד קנבס ועוד. האירוע הינו חוויתי ויש להתכונן אליו היטב. "עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" מתמחה בנושא וניתן לקבל אצלו מידע רב.

צילומי גיל שנה בטבע – עם הדרכת צלמי הסטודיו

צילומי גיל שנה בטבע, יש לעשות עם הכנות מתאימות כוללות אישיות של הורים, של הילדים וטכניות נוספות. יש צורך שהילד יגיע נינוח על מנת שיוכל לתפקד היטב. הדבר אומר האכלתו מספר שעות לפני השעה היעודה ובנוסף, מיד לפני שהכול מתחיל. ניתן לצרף אביזרים שונים ופריטי נוי על פי הטעם האישי והצורך. כך, פרחים, בובות וכדומה. הצילומים ייעשו עם בדים תואמים אותם בוחרים ההורים, ובמידה ומזג האוויר מאפשר, גם בעירום. יש צורך להביא גם שמיכה או מצע אחר נוח לשכיבה. ההורים יכולים להשתתף בצילומים וניתן לצרף גם אחים צעירים. הכנות הסטודיו מגוונות אף הן. אל השטח יובאו מצלמות עם עדשות מגוונות, חצובות וסטנדים ואמצעים אחרים הנדרשים לצילום מקצועי בסביבה חיצונית.

תהליך צילום גיל שנה בטבע

סביבת הצילום תיבחר על ידי ההורים וכל אחת חייבת להתאים לצילומים איכותיים. כמו כן, יש לבחור את שעת הצילומים וצריך לציין, כי יש הבדל בין שעות בוקר, צהרים וערב. לכל שעה קיים אפקט אחר ויש להתכונן אליו אחרת מבחינת זוויות הצילום, בחירת העדשות ועוד. יבוצעו צילומים רבים בתנוחות שונות על מנת לאפשר להורים גמישות רבה בבחירת התמונות המרגשות והמתאימות ביותר. כמובן, שהצלמים ידאגו שהילד המצולם יהיה במרכז והנוף יהווה רק רקע נאה.

שירות מקצועי של צילומי גיל שנה בטבע

"עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" הינו בעל מוניטין רב ומומלץ לקבל ממנו שירות. הצלמים היצירתיים והמובילים אותו, הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע מעשרות פרויקטים של צילום ילדים ומשפחות. הם יודעים להמליץ על סביבת הצילום הטובה מכל, למצוא זוויות צילום, לבצע העמדות חינניות ומעל הכול, ניחנים בגישה נכונה ובסבלנות רבה הנדרשת בעבודתם.

צילומים לגיל שנה מבוקשים מאוד על ידי הורים, הרוצים תמונות מזכרת מהגיל המיוחד הזה. הם כמובן מעוניינים שצלם מקצועי יבצע אותם, בסטודיו שלו או על רקע נוף סביבתי נאה. מדובר על אירוע חוויתי שיש להתכונן אליו היטב. במהלכו יצולמו תמונות רבות שיאפשרו בחירה של המוצלחות ביותר. "עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

צילומים לגיל שנה – עם ציוד צילום מתקדם

צילומים לגיל שנה, הינם מאתגרים בגלל הסיטואציה. יש צורך לצלם ילדים שלא תמיד משתפים פעולה, יש רצון לרצות את ההורים ולעמוד בציפיות מקצועיות רבות. בגלל כל הסיבות האלו , ואחרות נוספות, יש להיערך היטב. יש לתדרך את ההורים בנוגע להופעת הילד. יש להאכילו מספר שעות לפני ולהשלים האכלתו מיד לפני הצילומים, להעסיקו לפני על מנת שיהיה נינוח, להלבישו בבגדים מתאימים ועוד. ניתן להוסיף בובות, פרחים ופריטי נוי נוספים, וכן, לשתף את האחים קטנים וההורים בסדרת הצילומים. רבים מעוניינים שהם ייערכו בסטודיו מסודר שיש בו מצלמות ועדשות מגוונות, רינג תאורה הכולל פנסים ואביזרים אחרים, מתקני וסוגי רקע, חצובות וסטנדים, מערכות מחשוב תומכות ועוד. הסטודיו ממוזג ומחומם בהתאם לעונה ולצורך. כאשר יוצאים לצילומי טבע אז ניתן לקחת חלק מהציוד הנ"ל ולצרף אחר נדרש.

צילומי גיל שנה

מדובר על מספר שעות צילום מאתגרות, ולעיתים רבות, גם מעייפות. הצלמים מחליטים על זוויות הצילום, על ההעמדה, על הפוזיציות ועוד. ניתן לצלם עם ובלי בגדים. במידה והם נערכים בחוץ ייבחרו שעות הצילום המועדפות. טוב לדעת, כי לכל שעה משעות היום יש אפקט אחר אותו ניתן להשיג. מערבות ההורים חשובה אבל המטלה העיקרית המקצועית הינה של צוות הצילום.

שירות מקצועי של צילום לגיל שנה

"עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" הינו בעל תשתית מתאימה לפעילותו היצירתית. הצלמים המובילים הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר ועשיר בתחום. כל אלו מגיעים לאחר ביצוע פרויקטים מגוונים עבור לקוחות המגיעים ממגזרי אוכלוסייה שונים. השירות כולל ייעוץ, הדרכה והכוונה, עריכה, הכנת אלבומים, הדפסה על לוחות עץ, קנבס ועוד. הכול במחירים נוחים לכל כיס.צ

צילומי גיל שנה מיוחדים ניתן לעשות בעזרת צלמים מקצועיים. ברשותם ציוד צילום מתקדם, וכן, ידע וניסיון עשירים המסייעים להם להפיק תמונות נהדרות. הצילומים נערכים ביום נבחר במשך מספר שעות ארוכות. מדובר על חוויה רב חושית עבור ההורים שיש להתכונן אליה היטב. "עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

צילומי גיל שנה מיוחדים – למזכרת נצח

צילומי גיל שנה מיוחדים, נותרים למזכרת באלבום אישי של הילד. ניתן לצרף חלקם גם לאלבום המשפחתי, למסגרם לתלייה על הקיר, להדפסתם על בד קנבס, על לוחות עץ ועל חומרים אחרים. ניתן להשאירם במשפחה, להעניקם לסבים משני הצדדים ועוד. צלמי הסטודיו המובילים את האירוע, יתדרכו היטב את ההורים על מנת שהם וילדיהם יגיעו מוכנים היטב. את הילד יש להאכיל מספר שעות לפני שעת האירוע ולהשלים האכלתו מיד לפני שמתחיל. יש להעסיקו לפניו כדי שיהיה נינוח, להלבישו בבגדים מתאימים ולצרף אליהם פריטי נוי המשלימים את הופעתו. כמובן, שניתן לצלמו גם בעירום. אחים צעירים והורים יכולים להשתתף במספר תמונות מתוך הסדרה. רבים מעדיפים לצלם בסטודיו מאובזר שיש בו מצלמות ועדשות מגוונות, רינג תאורה עם פנסים ואביזרים נלווים, חצובות וסטנדים, מתקני וסוגי רקע, מערכות מחשוב תומכות ועוד. הסטודיו מממוזג ומחומם בהתאם לצורך והשהייה בו נעימה מאוד.

תהליך צילומי גיל שנה מיוחדים

ניתן לצלם גם בטבע ואז חלק מהציוד הקיים נלקח החוצה. הצלמים בוחרים את ההעמדות המתאימות. הם יודעים לבחור על פי המצב הקיים, הבקשות ויתר הצרכים. צילומים בסביבה החיצונית ניתנים להיעשות בשעות שונות של היום כאשר לכל שעה יש את האפקט הייחודי לה. להורים יש מעורבות חשובה בתהליך אבל הצד המקצועי שייך אך ורק לצלמים המובילים.

שירות מקצועי של צילומי גיל שנה מיוחדים

"עידן חן – סטודיו לצילום משפחה וילדים" הינו בעל מוניטין המגיע לאחר שנים רבות ומוצלחות בביצוע פרויקטים כאלו. השירות כולל ייעוץ, הדרכה והכוונה, עריכה, עיבוד החומרים המוגמרים ועוד. הכול במחירים נוחים לכל כיס. הם ישמחו להעמיד את כל התשתית, הניסיון והידע לטובת לקוחות וותיקים חוזרים או חדשים המגיעים אליהם  בפעם הראשונה.

צילומי גיל שנה מיוחדים – כל מה שצריך לדעת

כולנו רוצים שיום ההולדת הראשון בחייהם יהיה מיוחד ובלתי נשכח. הם כל כך מהממים בגיל הזה, שקשה לנו לקבל שבעוד רגע, הרגעים הללו יחלפו. החדשות הטובות הן שתמיד ניתן לתעד אותם ואם נשקיע מספיק בתהליך, יישארו לנו זיכרונות לא פחות ממושלמים. גם אם היום הפקת צילום לגיל שנה נראית לנו מיותרת, סביר להניח שבעוד כמה שנים כשנביט לאחור, נודע לעצמנו שלקחנו רגע כדי לנצור את הרגעים שלא יחזרו יותר. כדי להפוך את יום הצילומים להצלחה, אלו כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון.

אביזרים לצילומי גיל שנה

כדי לעזור לילד שלך לעבור את הצילומים בכיף, תמיד כדאי להביא חפץ כלשהו שיוכל להתעסק אתו. בובה אהובה, כדור, צעצוע כלשהו או אפילו עוגה יאפשרו לו להישאר רגוע ונינוח ולשחק בכיף תוך כדי כל ההתנהלות בסט הצילומים. תמונות עם אביזרים מייצרות לעתים קרובות רגעים מתוקים במיוחד.

לשתף את כל המשפחה בצילום לגיל שנה

אין שום סיבה לא להפוך את היום הזה לאירוע. אפשר להביא אחים ואחיות ואפילו בני דודים. בן רגע, יום הצילומים יהפוך למפגש מלא בשמחה ובהתלהבות. זו הזדמנות נהדרת לתעד את הילדים שלנו בסיטואציות חבריות, כשהם מפגינים אהבה ומלאי שמחה ואושר.

צילומי גיל שנה ייחודים

כדי להעניק לכל סט צילומי גיל שנה מיוחדים את הממד הקסום והייחודי שלו, מומלץ להביא כמה עזרים שיעזרו לך לעצב את האווירה. אין הרבה מראות מתוקים כמו ילדים שרודפים אחרי בלונים צבעוניים, או מפזזים בדשא כששלל בועות סבון מרחפות ברקע. נוכל להביא איתנו כל מני עזרים שנוכל לפזר ברקע ולהפוך את התמונות לצבעוניות, מלאות חיות ובלתי נשכחות.

צילומי גיל שנה – לקראת החגיגות

אם החלטנו ללכת על הצילומים הללו במיוחד עבור גיל שנה, שווה שנביא כמה חפצים לציון יום ההולדת. כובע יום הולדת או זר לראש, עוגה, נר קטן בצורת הספרה 1 או כיסא יום הולדת מקושט יהפכו כל יום צילומים לחגיגה ויאפשרו לילד שלך לראות כיצד הוא חגג את יום ההולדת הראשון בחייו למשך כל החיים.

תפריט נגישות